dnipszczelarza2017

XIII WOJEWÓDZKI DZIEŃ PSZCZELARZA
OLSZTYNEK 20.08.2017 r.

Wojewódzki Dzień Pszczelarza to wyjątkowe wydarzenie, które jest uhonorowaniem działalności pasiecznej całego sezonu. W tym roku odbędzie się 20 sierpnia 2017 r. Gospodarzem tego wydarzenia będzie Gmina Olsztynek. Wszystkim wiadomo, że miód jest dobry na wszystko, a pszczelarstwo jest jedną z najważniejszych dziedzin współczesnej gospodarki.

Już dziś zapraszamy Państwa do udziału w obchodach. Podczas pszczelarskiego święta nie zabraknie kiermaszu artykułów pszczelarskich i ekologicznych. Pszczelarze będą promować swoje wyroby, które będzie można degustować i oczywiście kupić. Organizatorzy zapewniają szereg niezapomnianych atrakcji m.in.: konkursy, wystawy połączone z występami kulturalno-rozrywkowymi.

Ponadto dla pszczelarzy i wszystkich zainteresowanych osób zaplanowano wykłady popularno-naukowe z zakresu pszczelarstwa.

Serdecznie zapraszamy

Organizatorzy: Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Olsztynie, Urząd Miejski w Olsztynku, Miejski Dom Kultury w Olsztynku, Muzeum Budownictwa Ludowego Park Etnograficzny w Olsztynku, Rejonowe Koło Pszczelarzy w Olsztynku


Ważne dokumenty:

  1. Informacja
  2. Program
  3. Zgłoszenie uczestnictwa
  4. Regulamin konkursu plastycznego
  5. Cennik opłat za stoisko
  6. Informacja, formularz zgłoszeniowy dla wystawców
  7. Mapa